Kas õhtusöök toimub tõesti täiesti pilkases pimeduses?

Jah, ruumis on täiesti pime. Kõik valgusallikad on kustatud ja aknad kinni kaetud, nii et ruumi ei satuks ühtegi valguskiirt. Õhtusöögil palutakse osalejatel eemaldada kõik mobiilid, kellad ja muud valgust peegeldada võivad esemed. 

Kui palju varem peaksin üritusel kohal olema?

Palume saabuda üritusele 15 minutit enne selle algust. Võimalusel mitte hilineda, sest kõik inimesed juhatatakse saali koos.

Kas ma saan istuda õhtusöögil oma kaaslase kõrvale?

Jah, saali juhatamisel saate oma soovist kelnerile märku anda.

Kuidas saan õhtusöögil liikuda mööda ruumi? Näiteks juhul kui tahan kasutada tualetti.

Juhul kui teil on soov ruumist lahkuda või kasutada tualetti, andke sellest märku teenindajale, kes teid siis abistab.

Kuidas anda oma soovist kelnerile märku? Kuidas oskavad ettekandjad üldse sellises pimedas ruumis üldse liikuda?

Kelnerid ja ettekandjad on varustatud spetsiaalsete pimedas nägemise prillidega. Nende tähelepanu köitmiseks võite näiteks tõsta käe üles.

Kuidas saab elamust osta? Kuidas saab õhtusööki reserveerida?

Reserveeri ja osta” lehelt saate valida sobiliku kuupäeva ja seejärel kinkekaardi soetada. “Osta” lehe kaudu saate osta kinkekaardi, mille puhul saate elamuse broneerida 3 aasta jooksul leheküljel “Reserveeri

Kas aja reserveerimine õhtusöögile on vajalik?

Jah, kuna tegemist on väga populaarse elamusega on soovitatav reserveeerida elamus kuu aega ette. Nii saate garanteerida, et saate kohad just teile sobival ajal toimuvale õhtusöögile.

Reserveeri ja osta” lehelt saate valida sobiliku kuupäeva ja seejärel kinkekaardi soetada. “Osta” lehe kaudu saate osta kinkekaardi, mille puhul saate elamuse broneerida 3 aasta jooksul leheküljel “Reserveeri

Kui palju varem peab õhtusöögi reserveerima?

Tegemist on populaarse üritusega. Soovitame reserveerida õhtusöögi kuu aega ette, et saaksite endale kõige sobilikumad kuupäevad valida.

Kas "Õhtusöögile pilkases pimeduses" võib kaasa võtta lapsi?

Jah, kuigi väiksemaid külastajaid võib pimedus hirmutada.

Kuidas ja millal saan reserveeringu tühistada?

Kahjuks ei ole võimalik broneeringut tühistada. Soovi korral võib enda asemel üritusele saata hoopiski mõne oma sõbra, tuttava.

Milliseid toite serveeritakse õhtusöögi jooksul?

Dine in the Dark menüüd hoitakse saladuses. Õhtu jooksul presenteerivad professionaalsed kokad teile põnevaid kulinaarseid maiuspalu. Te saate tajuda varjatud maitseid ja saada avastusretkest oma taldrikul. Võime Teile öelda vaid niipaljut, et eine koosneb kolmest käigust: eelroog, soe pearoog (liha, kala või taimetoit) ja magustoit. Detailid jäävad saladuseks kuni Te ise neid maitsma asute. 

Kas ma saan Dine in the Dark õhtusöögist osa võtta kui ma olen mõne toiduaine suhtes allergiline või mul on mingeid muid erisoove?

Õhtusöögi menüü on paika pandud. Kui te olete mingi toiduaine suhtes allergiline või mingitel teistel põhjustel ei söö ühte või teist toitu, palun teavitage sellest restorani broneerimisel. Nii saate kindel olla, et saate terve õhtu jooksul täielikult maitsetele nautimisele keskenduda.

Kuidas erinevad Dine in the Dark õhtusöögid erinevates riikides?

Dine in the Dark on ühtse kvaliteedi ja korraldusega elamus, hoolimata asukohast. Üritused erinevad restoranide menüü ja ka einete-vahelise meelelahutuse poolest. Seetõttu on  iga Dine in the Dark erakordne ja põnev elamus.

Kas üritusele on ligipääs ratastooliga?

Kahjuks ratastooliga üritusele ei pääse.

Veel küsimusi...?

Kui Teil on mõni küsimus, mis jäi vastuseta, kirjutage meile info@dineinthedark.ee ja vastame Teile kindlasti.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta.