Dine in the Dark on rahvusvaheline projekt. Erinevates riikides ja asukohtades toimuvaid elamusi ei seo vaid idee ja kvaliteedistandard vaid ka ühine püüd pimeõhtusöökide täiustamiseks ja arendamiseks. Omavahel vahetatakse ideid, kogemusi ja unistusi, et muuta Dine in the Dark veelgi erakordsemaks elamuseks.

 


Poola

Dine in the Dark üritused toimuvad Varssavis ja Krakovis, kuid õigepea saab pimeõhtusööke nautida ka Poznanis, Trojmiastos ja Katowices ja Wroclawis. 
Flags_lv

Läti

Lätis on ideed on saatnud algusest peale suur huvi ja positiivne tagasiside. Õhtusööke korraldatakse Riia prestiižses restoranis Cafe Olīve.

Leedu

Leedus pandi alus “Õhtusöök pilkases pimeduses” kvaliteedistandardile, mida nüüd jälgivad ka teised riigid. Pimeõhtusööke korraldatakse Vilniuses, ühes parimas pealinna restoranidest ja Kaunases, gooti-stiilis õlletoas.
Flags_fi

Soome

Dine in the Dark ehk Illalliset pimeässä toimuvad Helsingis kahes restoranis (Katajanokan Kasino ja Ravintola Sipuli), Tamperes, Turus ja Jyväskyläs. Soomes on pimeõhtusöök väga populaarne elamuskingitus.
 
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta.